женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Кредитний сервіс Cashberry Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

РАЗГОВОРЫ ОБО ВСЕМ

Кредитний сервіс Cashberry

Добавлено: 2019-05-26 15:11:54   Заголовок: Кредитний сервіс Cashberry
артур11

Регистрация: 27.02.2019
забанен за рекламу?

Сообщений: 425 ( просмотреть )
Ми з дружиною дуже любимо кредити, беремо все буквально техніку, меблі, взуття і навіть відпочивати можемо в кредит. Звичайно ж беремо і гроші, вибрали для себе Cashberry користуємося їхніми послугами постійно. Заповнюємо заявку самі, вже знаємо що і як. Головне постаратися заповнити її максимально. Умови відмінні. Кому актуально, пробуйте.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2022-02-20 11:31:46
xutata
xutata
Регистрация: 30.11.2021

Сообщений: 4 ( просмотреть )
Мені потрібно взяти кредит на велику суму, а я в них не розбираюся взагалі. Кажуть, що із-за поганої кредитної історії мені потрібно знайти поручителя, хто це такий?

—————————————————————————
"Everybody lies." - Dr. Gregory House
Ответить | Цитировать
Добавлено: 2022-02-20 11:33:38
Uppon
Uppon
Регистрация: 10.08.2021

Сообщений: 9 ( просмотреть )
А хіба поручителі зараз потрібні обов'язково? Взагалі на такі випадки потрібно тримати фінансову подушку безпеки. Для отримання великої суми, швидше за все потрібно буде брати кредити для осіб з поганою КІ. На сайті добре все розписано, можна навіть порівняти процентні ставки в різних установах.

—————————————————————————
"Если тебе не нравятся законы, отправляйся туда, где они тебя не достанут. После чего создай собственные законы." - Ричард Морган "Видоизмененный углерод"
Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,128
18+

Форум для женщин