женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Стоматологічна клініка у Києві Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

ЗДОРОВЬЕ

Стоматологічна клініка у Києві

Добавлено: 2021-01-07 14:25:33   Заголовок: Стоматологічна клініка у Києві
Minimiss
Minimiss
Регистрация: 02.10.2018
рекламщик?

Сообщений: 105 ( просмотреть )
Доброго дня! Всім відомо, що зубний біль – один з самих сильних і терпіти його не можна. Саме так я й сказала своїй колезі на роботі, коли вона розповіла мені, що в неї вже більше тижня болить зуб зверху. Не гаячи часу я почала шукати в інтернеті стоматологію з хорошими спеціалістами. Добре, що знайшлась стоматологія на Виноградарі «Варшавський». Я показала цей сайт подрузі, вона швиденько подзвонила та записалась на огляд, тим паче, що клініка знаходиться поряд з нашим офісом, 10 хвилин пішки. Після огляду виявилось, що у подруги був карієс, його видалили, зуб пролікували, також відремонтували ще декілька зубів. Все зробили дуже добре й зовсім недорого. Тепер і я планую проходити тут профілактичні огляди у стоматолога.

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,095
18+

Форум для женщин