женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Чи варто ставати професійним футболістом в Україні? Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

РАЗГОВОРЫ ОБО ВСЕМ

Чи варто ставати професійним футболістом в Україні?

Добавлено: 2021-12-02 08:46:32   Заголовок: Чи варто ставати професійним футболістом в Україні?
Валя
Валя
Регистрация: 07.12.2020

Сообщений: 37 ( просмотреть )
Всім привіт із Одеси. У кого є діти, які професійно займаються футболом, як думаєте, чи варто цим займатися, чи ні? Я завжди хотіла, щоб син пішов вчитися на юриста, а він уперся, хоче бути футболістом, але я не бачу в цьому перспективи.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2021-12-02 09:32:42
Варвара
Варвара
Регистрация: 14.03.2019

Сообщений: 141 ( просмотреть )
Професійними футболістами, на жаль, стають не всі. Футболіст, це звичайно ж дуже перспективна робота, якщо хлопець потрапить до якогось відомого футбольного клубу, то може отримувати зарплату дуже пристойну. Але переважно футболісти, у нас в Україні, отримують звичайну середньостатистичну зарплату. Ось можете подивитися на цьому сайті, скільки заробляє футболіст в Україні

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2021-12-02 10:07:36
Снежа
Снежа
Регистрация: 09.12.2020

Сообщений: 122 ( просмотреть )
Я своєму сину не дозволила б будувати кар'єру футболіста. По-перше, як вище зауважили, це не факт, що він потрапить до Збірної, по-друге, не дай боже, що щось собі зашкодить, що у великому спорті часто буває.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2021-12-02 10:42:56
ВаселисаПрекрасная
ВаселисаПрекрасная
Регистрация: 29.03.2019
рекламщик?

Сообщений: 135 ( просмотреть )
А я вважаю, що діти повинні самі вибирати, чим вони захочуть займатися надалі, адже це їхнє життя, їм повинна подобатися та професія, яку вони оберуть.

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,118
18+

Форум для женщин