женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Хто у Львові займається ремонтами? Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

РАЗГОВОРЫ ОБО ВСЕМ

Хто у Львові займається ремонтами?

Добавлено: 2021-08-10 14:49:05   Заголовок: Хто у Львові займається ремонтами?
Варвара
Варвара
Регистрация: 14.03.2019

Сообщений: 141 ( просмотреть )
Усім привіт. Дівчата підскажіть, хто у Львові займається ремонтами квартир, до кого можна звернутися, і скільки приблизно це буде коштувати по грошах?

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2021-08-10 14:54:40
ВаселисаПрекрасная
ВаселисаПрекрасная
Регистрация: 29.03.2019
рекламщик?

Сообщений: 135 ( просмотреть )
А що ви сильно грандіозний ремонт плануєте? Якщо просто шпалери поклеїти, то це можна самій зробити без проблем. За день можна впоратісь. Я все життя сама клею шпалери вдома.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2021-08-10 15:01:06
Марияяяя
Марияяяя
Регистрация: 06.12.2020

Сообщений: 54 ( просмотреть )
Ну не завжди є час і бажання самостійно займатися ремонтом, і стрибати з шпалерами. Так я так розумію, що автору не тільки шпалери треба поклеїти в квартирі, зробити капітальний ремонт, потолки, стіни, і т.д. Якщо так, то моя вам порада, краще звернутися не до приватних бригад, а в яку не будь фірму, яка займається ремонтами квартир під ключ у Львові. Ось на приклад сюди

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2021-08-10 15:07:18
Снежа
Снежа
Регистрация: 09.12.2020

Сообщений: 122 ( просмотреть )
Згодна, особисто у мене теж немає зазвичай часу на ремонти, а в єдину відпустку хочеться відпочити від роботи, з'їздити на море. З цього такі фірми по ремонтам дуже навіть виручають.

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,12
18+

Форум для женщин