женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Покупки в складчину Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

РАЗГОВОРЫ ОБО ВСЕМ

Покупки в складчину

Добавлено: 2020-11-09 12:59:29   Заголовок: Покупки в складчину
alena0112

Регистрация: 11.07.2018

Сообщений: 244 ( просмотреть )
Всім привіт! А яке у вас хобі? Я люблю в'язати спицями. Правда, роблю це тільки за схемами, відео-уроками, або курсами. Сама ще не вмію. Мені потрібен приклад перед очима. Доньці вже багато речей зв'язала: шапочки, кофтинки, жилети, штанці. Зазвичай я купую курси і в'яжу за схемами. Але курси в інтернеті зараз недешеві, тому я купую їх в складчину. Знайшла класний форум для таких, як я, які хочуть купити який-небудь курс, але поділити вартість на кілька людей. Як на мене, це відмінна можливість. Кому цікаві покупки в складчину - переходьте на цей сайт Складчина - . Якщо вам сподобався якийсь курс в інтернеті, він напевно є на цьому форумі. Там є курси не тільки з в'язання, є абсолютно різні курси. Я зараз записана на курс з в'язання дитячого костюма і заощадила 100 рублів при оплаті. Пройшла там вже багато курсів за маленьку суму. Так що не купуйте дорогі курси в інтернеті, якщо їх можна купити в складчину на цьому форумі.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2023-11-02 17:00:48
1987Екатерина1987
1987Екатерина1987
Регистрация: 25.01.2017
рекламщик?

Сообщений: 69 ( просмотреть )
улыбка

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,348
18+

Форум для женщин