женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Протипожежні двері Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

РАЗГОВОРЫ ОБО ВСЕМ

Протипожежні двері

Добавлено: 2019-07-23 01:14:51   Заголовок: Протипожежні двері
karinika
karinika
Регистрация: 26.11.2015

Сообщений: 182 ( просмотреть )
Дівчатка, можливо хто встановлював з вас проипожежні двері в свій офіс - які вони мають бути та скільки зараз коштують?

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2019-07-23 01:17:08
karmina
karmina
Регистрация: 05.12.2017

Сообщений: 67 ( просмотреть )
У нас вже стояли такі двері, коли купувалось приміщення для офісу. Тільки пожежна інспекція прийшла і оглянула все - підписала апкт що все відповідає нормам.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2019-07-23 01:21:14
МАРИСА
МАРИСА
Регистрация: 11.12.2015

Сообщений: 132 ( просмотреть )
Цитата:
Дівчатка, можливо хто встановлював з вас проипожежні двері в свій офіс - які вони мають бути та скільки зараз коштують?

Двері можуть бути різні - металеві або спеціальні дерев"яні. Я думаю вибирати потрібно виходячи з того що у вас за офіс і скільки горбчих речей у вас є там. У нас архів є, то брали металеві з великим ступенем захисту.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2019-07-23 01:33:42
nastya
nastya
Регистрация: 15.03.2018

Сообщений: 165 ( просмотреть )
karinika, а які саме двері ви шукаєте - хочете глухі чи з віконечком? Бо вони можуть бути і такі, і такі. А ще можкть мати різний розмір та різну межу вогнестійкості. Ви спочатку вирішіть які саме вогнестійкі двері Вам потрібні. Якщо самі не можете виріщити то зверніться в пожежну інспекцію.

—————————————————————————
всё проходит...
Ответить | Цитировать
Добавлено: 2019-07-23 01:36:57
karinika
karinika
Регистрация: 26.11.2015

Сообщений: 182 ( просмотреть )
Дякую всім за поради та роз"яснення. Напевне так і зроблю - поговорю з пожежними і тоді буду вже купувати двері.

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,11
18+

Форум для женщин