женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин женский журнал, советы для женщин, форум для женщин
 
 
 
  Домой  Форум для женщин / Ліхтарик Войти на сайт / Регистрация  
  
Поиск 
  Карта сайта   
 
 
Интересно:

Свежие статьи:

РАЗГОВОРЫ ОБО ВСЕМ

Ліхтарик

Добавлено: 2019-04-09 00:20:45   Заголовок: Ліхтарик
Оксана
Оксана
Регистрация: 12.12.2017

Сообщений: 426 ( просмотреть )
Форумчани, підкажіть, будь ласка, де можна купити вуличні ліхтарики. У моеї мами скоро день народження, і я хочу подарувати ій садову фігуру гнома, на три садових ліхтарики, вона дуже це любе.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2019-04-09 00:29:33
Nikoliya
Nikoliya
Регистрация: 12.03.2018

Сообщений: 362 ( просмотреть )
Садові ліхтарі під старовину ми замовляли майстру по кованим виробам. Він нам створили 6 ліхтарів для нашого двору за містом, а також зробив 2 лавки в цьому стилі, взагалі вийшов шикарний комплект як зі старого кіно

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2019-04-09 00:30:11
Ирина Яблочкина
Ирина Яблочкина
Регистрация: 11.03.2018

Сообщений: 383 ( просмотреть )
Ой, зараз садові ліхтарики роблять такі гарні. Я теж вже потихеньку готуюся к літу, купила кілька нових квітів, яких у мене в садочку ще не було, на день народження мені подарували красивого гнома, і ще пригледіла в цьому магазині очкень красиві ліхтарики

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2019-04-09 00:30:49
Борулька
Борулька
Регистрация: 21.03.2018

Сообщений: 365 ( просмотреть )
Покупали такие фонари в Польше в июне долларов за 6. Стоят на участке без забора уже три месяца, никому не нужны. Smiley Светят всю ночь и достаточно хорошо. Вокруг стола 6 шт., иногда встаю посмотреть ночью не воруют ли добро, собака соседская -сволочь- будит, все вижу. Так что за такие деньги,мне кажется, приятная штучка, если учесть, что больше никаких радостей на участке пока нет .

Ответить | Цитировать


 
 
© 2008-2024 Женский журнал IN JOY, советы для женщин.

Копирование материалов сайта без разрешения авторов сайта преследуется по закону. Все права защищены.



Rambler's Top100 Яндекс.Метрика 0,163
18+

Форум для женщин