RSS RSS
Добавлено: 2021-02-05 23:40:29   Заголовок: Одяг удля дитини у якості подарунку
Irana
Irana
Регистрация: 02.01.2021

Сообщений: 35 ( просмотреть )
Девочки, есть вопрос по поводу детской одежды, где лучше всего покупать? Знаю, что многие закупают все на зарубежных сайтах, отслеживают скидки, распродажи и закупают через посредников. Но я как-то опасаюсь таких покупок, покупаешь как "кота в мешке", ведь можно ошибиться с размером и потом куда эту вещь... Часто ли вы делаете заграничные покупки или покупаете у наших украинских производителей?

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2021-02-05 23:43:35
Nikoliya
Nikoliya
Регистрация: 12.03.2018

Сообщений: 362 ( просмотреть )
Я в минулому році один раз замовила, були хороші знижки і подруга підстьобнула на покупку, сама б напевно не зважилася. Розмір дитині підійшов, якість суперське, є бажання повторити покупку.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2021-02-05 23:46:15
Оксана
Оксана
Регистрация: 12.12.2017

Сообщений: 426 ( просмотреть )
Якість хороша речей на зарубіжних сайтах, ніхто сперечатися не стане, але я більше віддаю перевагу робити покупки в звичайному магазині, щоб мати можливість помацати тканину, подивитися етикетку, шви, загалом наочно перевірити якість речі.

Ответить | Цитировать
Добавлено: 2021-02-05 23:47:36
Ирина Яблочкина
Ирина Яблочкина
Регистрация: 11.03.2018

Сообщений: 383 ( просмотреть )
Зараз чомусь багато хто перейшов на покупки зарубіжних виробників, все через якість,але хоча українські виробники зараз теж намагаються відповідати і при виготовленні дитячих речей використовують якісні, натуральні, гіпоалергенні матеріали, хорошу фурнітуру і цілком можуть скласти конкуренцію зарубіжним брендам. Я зараз, як раз шукаю для дочки обновку і на цьому Хмельницькому сайті великий вибір светрів на дівчинку. вибрала пару вааріантів

Ответить | Цитировать